Info eraisikule

Eestis leidub tuhandeid võimalusi ja ideid oma vaba aja sisustamiseks ning Hobify soovib oluliselt lihtsustada nende leidmist interneti sügavustest. Eesmärk on koondada enamik neist usaldusväärsesse ja kasutajasõbralikku jagamispõhisesse keskkonda, et tekiks inspireeriv ja aktiivset eluviisi edendav toodete ja teenuste valik, mille ainulaadsus seisneb võimaluses koheselt broneerida endale sobilik tegevus sobilikul ajal.

Koostöös peitub jõud, seega liitu juba täna ja aitad luua uut vaba aja sisustamisega seotud keskkonda. Leia meilt endale mõni põnev idee ja kasuta võimalust oma kuulutuse lisamiseks! Liitu meie põhimõttega, et rikkus ei peitu asjades, vaid uutes kogemustes ning emotsioonides!

Hobify.ee pakub sulle:

  • Turvalist ja kasutajasõbralikku keskkonda oma vaba aja planeerimiseks, mille arengus Sul on võimalik kaasa rääkida!
  • Inspireerivat valikut vaba aja sisustamise ideedest ning võimalustest
  • Kohest broneerimisvõimalust
  • Soodsat võimalust tegeleda erinevate hobidega
  • Uute emotsioonide ja kogemuste garantiid
  • Erinevaid makselahendusi
  • Tagasisidesüsteemi
  • Võimalust teenida lisatulu oma hobivarustuse rentimise ning oskuste ja teadmiste müügiga
  • Kontrollitud taustaga rentijaid/tellijad
  • Vajalikke lepinguid ja akte tehingute sõlmimiseks

Soovid rentida?

Milleks osta, kui on võimalik rentida ? Hobivahendite rentimine on odavaim viis tegeleda erinevate vaba aja sisustamise võimalustega. Puuduvad kõik omamisega seotud mured nagu hooldus-, remondi-, kindlustus- ja hoiukulud ning kogu makstud raha kulub toote või teenuse nautimisele!

Kuidas saab hobivahendeid rentida?

Hobivahendite rentimiseks pead Sa olema registreeritud kasutaja Hobify keskkonnas. Kui sa pole veel registreeritud kasutaja, siis saad seda teha siin. Registreeritud kasutajad saavad juurdepääsu jagamisplatformile, kus on võimalik tutvuda rendilepingute jms.

Soovid lisada oma kuulutust?

Sul ei ole aega kõigi oma hobidega tegeleda ja nii mõnigi hobivahend seisab niisama ? Soovid vähendada omamisega seotud kulusid või muutuda praktilisemaks omamise suhtes? Sul on mõni tore oskus ja oskaksid seda ka teistega jagada ? Hobify keskkond võimaldab Sul teenida lisatulu oma hobivarustuse rentimise ning oskuste ja teadmiste müügiga!. Sina otsustad kellele, mida, millal ja mis hinnaga rendid või müüd! Hobify teenustasu tehingutelt on ainult 10%!

Sobilikud tooted ja teenused

Hobify keskkonda võib üles panna kõik võimalikke hobide ja vaba aja sisustamisega seotud tooteid ning teenuseid.Lisatud tooted peavad olema terved, kasutuskõlblikud ning mis kuuluvad või mille käsutus õigust omab vastava Hobify profiili omanik.