Info ettevõttele

Hobify.ee on keskkond, kuhu soovime koondada kõik Eestis leiduvad vaba aja sisustamise ideed ja võimalused. Alustasime „Hobivahendite rendist“ ja sellele on aja jooksul lisandunud „Seiklused&Elamused“ ning „Koolitused&Õpitoad“. Soovime tekitada suure asukohapõhise kataloogi erinevatest toodetest/teenustest, mis inspireeriks uute ideedega ja lihtsustaks oluliselt vaba aja sisutamise võimaluste leidmist ning kasutamist.

Kui Sinu ettevõte pakub vaba aja sisustamisega seotud toodete renti või teenust, mida võiks lisada meie valikusse, siis kutsume Teid Hobify keskkonnaga liituma! Soovime olla Teie jaoks väärtuslik lisamüügikanal ning koos edendada aktiivse vaba aja sisustamise põhimõtet – rikkus ei peitu asjades, vaid uutes kogemustes ja emotsioonides!

Hobify pakub:

  • Tasuta keskkonnaga liitumist ja liikmelisust
  • Tasuta kuulutuste lisamist
  • Tasuta reklaami Teie ettevõtte toodetele/teenustele
  • Võimalust ise otsustada kellele, mida, millal ja mis hinna eest rendite/müüte
  • Kontrollitud taustaga kasutajabaasi, kes teadlikult otsivad uusi ideid ja võimalusi iseenda vaba aja sisustamiseks
  • Erinevaid broneerimislahendusi
  • Erinevaid makselahendusi
  • Raha kätte 5 tööpäeva jooksul peale rendiperioodi lõppu või teenuse osutamist

Toodete/teenuste lisamisele kuluv aeg tasub ennast ära juba esimese tehinguga, seega kaotada pole midagi, küll aga on päris palju võita!

Hobify teenustasu kõikidelt keskkonna kaudu toimuvatelt tehingutelt on alates 10%. Teenustasu suurus sõltub Teie poolt valitavast broneerimisvõimalusest (vt kirjeldused allpool).

Koostöö Hobifyga

Keskkonda kuulutuse lisamiseks tuleb Teil registreerida Hobify.ee-s konto, mida saab teha siit. Peale konto registreerimist avaneb Teile keskkonda sisenemisel „Töölaud“, kus näete erinevaid võimalusi s.h toote/teenuse lisamine, tehingud, jne.

Eraldi koostöölepinguid me ettevõtete vahel ei sõlmi, ettevõtete omavahelisi suhteid reguleerivad keskkonna kasutustingimused, millega saab tutvuda siin .Teie ja teenuse/toote kasutaja vahelisi suhteid reguleerivad lepingud, mis on koostatud VÕS baasil ja millega saab tutvuda oma „Töölaual“. Kui Teil tekib küsimusi või kahtlusi Teie toodete/teenuste sobivuse üle Hobify keskkonda, siis kindlasti kontakteeruge meiega havefun@hobify.ee.