Viljandi maakond, Järveromantika

broneerimine

Kirjeldus

Ööbimisega romantikapakette on nii palju, et silme eest võtab kirjuks. Meil aga on pakkuda midagi sellist, mida te veel näinud ega proovinud pole. Kuidas kõlab mõte sumedast suveööst oma kõige kallima seltsis Võrtsjärvele ankurdatud purjekal? Purjekas on kaldast nii kaugel, et tüütud sääsed ei viitsi teid tülitama tulla. Kaldal jahtub õhk kiiresti ja on jahe, aga järv õhkab mõnusat soojust. Aega on piisavalt, et kahekesi selili lamades suurepärast tähistaevast nautida ja kuulata, kas hüüp hüüab. Vaikne tuuleõhk paneb vee õrnalt lainetama ja kiigutab paati nii, et lõpuks kallima kaisus uinudes tuleb eriti mõnus uni, mille saab hommikul silmist pühkida karastava suplusega. Romantilisele õhtule järvel eelneb purjeretk kogenud kipperiga, kes tutustab purjetamistõdesid ja Võrtsjärve saladusi. Õhtu hakul jätab kipper teid omaette Võrtsjärve nautima, et hommikul teid kuuma kohviga taas tervitada. Järveromantikat Võrtsjärvel on kõige mõnusam nautida alates jaanipäevast kuni augusti lõpuni.

Lisainfo

Osalejate arv: 2 inimest Kestvus: 1 ööpäev (alates kl 16.00 - 11.00) Pakett sisaldab: Purjejahi "MannJaana" kasutamist ööpäeva vältel Purjeretke kogenud kipperiga, kes selgitab purjetamise algtõdesid ja tutvustab Võrtsjärve saladusi Piknikukorvi mõnusa õhtusöögiga kahele Hommikukohvi järvel

Teenusepakkuja tutvustus

Meltemi Adventures on viimased kolm aastat tegelenud purjekate rentimise, purjetamiskoolituste ja vaba aja sisustamisega Võrtsjärvel. Hooajavälisel ajal korraldame lõbusaid ja harivaid purjereise soojadel vetel. Võrtsjärvel, Oiu sadamas asuvad meie neli purjejahti, millega kutsume kõiki purjetamishuvilisi veetma kvaliteetset vaba aega puhtas looduses. Meltemi purjekaid saab kasutada nii iseseisvalt kui koos meiepoolse kipperiga.

Asukoht

Oiu sadam, Viljandimaa

Omaniku profiil

Selle omaniku teised objektid ja hinnangud
Küsimuse esitamiseks peaksite sisse logima.

Hetkel veel küsimusi ja vastuseid pole.