Harju maakond, Matk aerulauaga sõpruskonnale!

broneerimine

Kirjeldus

Suvepäev, sünnipäev, tüdrukute õhtu või poissmeeste pidu! Kui on põhjust kokku saada kuni 10 sõbraga, oled teinud parima valiku veetmaks kvaliteetaega veel. Alustame insrueerimisega (seega eelnev kogemus ei ole vajalik) ja otsustame koos, mida me teha tahame! Võimalus on matkata jõel, murda mere (või laeva) laineid, viia läbi jooga või nautida lihtsalt päikeseloojangut. Kuna Sina otsustad, siis on ka kohavalik vaba, saame vaid soovitada kauneimaid randu ja korralikke laineid.

Lisainfo

Osaleda saab kuni 10 inimest ja arvestada tuleks kuni 3 tunniga. Võimalus on olla laual kas üksi või kahekesi( laps + vanem ). Sooja ilma ja vee korral riietust vaja ei ole aga muidu on abiks kas kalipsod või siis tavalised sportsärk/püksid. Üritust on võimalik läbi viia sisuliselt jää minekust kuni tulekuni (oluline on valmisoleks ja õige riietus). Külematel aegadel saame pakkuda lisatasu eest ka kalipsosid. Päästevestid korraldaja poolt kõigile osalejatele.

Teenusepakkuja tutvustus

Tegeleme aerulauamatkadega juba aastast 2014.a. ja on oma fookusesse võtnud just tellitud üritused. Ehk soov on pakkuda just sellist üritust, mida Klient ise kõige rohkem ootab. Lisaks tellitud üritustele oleme osalenud ka Hiiumaa kohvikutepäeval, Merepäevadel ja teistel erinevatel rannaüritustel. Personal on proffessionaalne ( 16.a. kogemust ürituste korraldamises, AOWD, turisminduse ja klienditeenindusega kokku puutunud üle 10.a. ) jne.

Omaniku profiil

Selle omaniku teised objektid ja hinnangud
Küsimuse esitamiseks peaksite sisse logima.

Hetkel veel küsimusi ja vastuseid pole.