Harju maakond, Proovisukeldumine Rummus

broneerimine

Kirjeldus

Soovid proovida midagi uut? Tule proovisukeldumisele!! Sukeldumine on suurepärane ajaviide. Lisaks mõnusale elamusele saad nautida veealust rahu ja vaikust ning näha seda, mida mitte igaüks näha ei saa. Meie veealune maailm pole nii igav, kui arvatakse. Sukeldumist proovime Rummu karjääris, mis on nüüdseks kogunud ka palju rahvusvahelist kuulsus on veealuste ehitiste ja metsadega. Proovisukeldumine kestab 25 minutit.

Lisainfo

Osalejate arv pole piiratud, küll aga on vajalik eelnev registreerimine, sest mõnusa elamuse saamiseks peab veidi ka ilma valima. Vee alla läheb koos instruktoriga korraga vaid üks inimene. Proovisukeldumist saab teha maikuust kuni oktoobri lõpuni. Vajalik on ujumisriiete olemasolu. Kogu muu vajaliku varustuse toome meie kaasa. Selleks on vaja iga vette mineja pikkust, kaalu ja jalanumbrit. Eelnev registreerumine on kindlasti vajalik!

Teenusepakkuja tutvustus

Eesti Sukeldujate Klubi saab sel aastal juba 10 aastaseks. Lisaks proovisukeldumistele teeme igal tasemel kursusi. Klubil on paat, millega saab teha väljasõite erinevatele vrakkidele, samuti on olemas kogu vajalik varustus suuremate gruppide vette viimiseks. Meie eesmärk on tutvustada sukeldumist, aga oma hingeasjaks oleme võtnud ka keskkonnakaitse, organiseerides iga aasta veealuseid, aga ka veepealseid koristusaktsioone.

Asukoht

Rummu karjäär, Vasalemma vald, Harjumaa

Omaniku profiil

Selle omaniku teised objektid ja hinnangud
Küsimuse esitamiseks peaksite sisse logima.

Hetkel veel küsimusi ja vastuseid pole.