Harju maakond, Mobiilne professionaalsete automudelite rada

broneerimine

Andmed

Meie mobiilne rada on 1x1m moodulitest koosnev, suvalise kujuga paigaldatav spetsiaalne võistlusrada, mida soovitame püstitada pinnale minimaalselt 18 ruutmeetrit. Kui paneme maha kogu meie raja, on pinnavajadus 80 ruutmeetrit.

Lisavarustus

Võimalus eraldi kokkuleppel rentida juurde automudeleid, professionaalset AMB ajavõtusüsteemi, transporti + paigaldust ja koolitust

Lisainfo

Korraldad ägedat üritust ja tahad sinna lahedat tegevust? Kuidas meeldiks sulle mõte väikesest võidusõidust? Midagi, mis paneb südame põksuma nii noorel kui vanal, nii naistel kui meestel ning mis ei küsi harrastaja vanust ega seda, kas oled teinud õlle või paar. Tegevus, mis võib vabalt olla sinu ürituse kandev atraktsioon. Pakume rada rendiks üksinda või koos autodega, aga eelkõige tahaksime ise sinu külalistele laheda ürituse korraldada, sest see ongi see, mida me teeme :) Kõik projektid on erinevad ning hinnastamine sõltub alati täpsetest vajadustest, aga et anda väike indikatsioon, toome välja rendihinna põhilised komponendid: Raja rent - 90€ päev Ühe mudeli rent - 50€ päev. Iga kolmanda rendimudeli kohta on tasuta kaasas üks varumudel. Mudelirent sisaldab nii varuakusid kui tugitehnikat. Raja transport, paigaldus ning koolitus - 25€ + 0.5€/km algusega Sauelt Professionaalne AMB ajavõtusüsteem - 75€/päev Rendi rada ja lepime ülejäänus jooksvalt kokku !

Asukoht

Saue, Pärnasalu 31

Omaniku profiil

Selle omaniku teised objektid ja hinnangud
Küsimuse esitamiseks peaksite sisse logima.

Hetkel veel küsimusi ja vastuseid pole.