Viljandi maakond, Purjetamiskoolitus täiskasvanutele (4 x 3 tundi)

broneerimine

Andmed

Koolituse käigus saab aimu purjelaeva ehitusest, tööpõhimõttest ja juhtimisest. Pärast lühikest teooreetilist osa siirdume igal koolituspäeval järvele. Enamik koolituse sisust omandatakse läbi praktilise tegevuse. Kõik koolitusel osalejad saavad omal käel proovida purjede trimmimist ja purjeka juhtimist ning meeskonnatööd rakendades iseseisvat purjetamist erinevatel kurssidel. Koolituse käigus toome sisse nii matkapurjetamise kui võistluspurjetamise elemente ja paneme suurt rõhku ohutusele ning teiste vee peal liiklejatega arvestamisele. Õpime ka ohutut sildumist, pukseerimist ja päästemanöövreid. Paadis on kaasas koolitaja, kes annab hüva nõu ja vajadusel abistab.

Lisainfo

Purjetamiskoolituse kestvus: 4 x 3 tundi Osalejate arv: 4 - 8 inimest Toimumise aeg: koolitusgrupi täitumisel pühapäeviti maist septembrini.

Teenusepakkuja tutvustus

Meltemi Adventures on viimased kolm aastat tegelenud purjekate rentimise, purjetamiskoolituste ja vaba aja sisustamisega Võrtsjärvel. Hooajavälisel ajal korraldame lõbusaid ja harivaid purjereise soojadel vetel. Võrtsjärvel, Oiu sadamas asuvad meie neli purjejahti, millega kutsume kõiki purjetamishuvilisi veetma kvaliteetset vaba aega puhtas looduses. Meltemi purjekaid saab kasutada nii iseseisvalt kui koos meiepoolse kipperiga.

Asukoht

Oiu sadam, Viljandimaa

Omaniku profiil

Selle omaniku teised objektid ja hinnangud
Küsimuse esitamiseks peaksite sisse logima.

Hetkel veel küsimusi ja vastuseid pole.